Couchsurfing або як подорожувати задарма?

cs

Напевно всі чули про класичний серфінг? Але впевнений, що є такі хто не чув про Couchsurfing. В буквальному сенсі з англійської, це означає — диванний серфінг чи щось на кшталт цього.

Трішки історичної довідки:

Ідея каучсерфінгу виникла в 2000 році, коли студент зі США Кейсі Фентон вирішив відвідати Ісландію. Він мав авіаквитки на руках, але в нього не було коштів на готель. Тому він розіслав понад 1500 електронних листів місцевим студентам з проханням, щоб його прийняли на ночівлю. У відповідь Кейсі прийшло безліч запрошень від ісландців з пропозицією зупинитись в них абсолютно безкоштовно. Після поїздки в Ісландію та сповнений вражень він створює з друзями сайт, мета якого — пошук безкоштовного житла для мандрівників у всьому світі. На сьогодні ресурс couchsurfing.com об’єднує понад 6 мільйонів користувачів з усього світу.

Отож, як це працює?

Для того аби почати подорожувати та заощаджувати на житлі потрібно зареєструвати акаунт на офіційному сайті couchsurfing.com.  Відразу після реєстрації Вам стануть доступні всі його можливості. У вас з’явиться персональна сторінка, де можна розмістити про себе інформацію (фото, вік, рід занятть, сімейний стан і т.д.). Також не завадить розмістити посилання на свій профіль у Facebook, це збільшить довіру до вас (особливо якщо Ваш профіль новий і не має рейтингу).

Заповнивши свою анкету можна починати свою першу подорож. Для цього вам необхідно ввести в пошуку сайту місто яке збираєтесь відвідати, наприклад Париж. Система видасть список хостів, які приймають гостей у Парижі. Костивувачів можна відфільтрувати по різним критеріям, як стать, знання мови, паління, інтереси, тощо. Ви обираєте людей, які Вам подобаються і надсилаєте їм заявки з конкретними датами вашого візиту. На цьому етапі варто мати терпіння і бажано надсилати такі заявки заздалегіть.

Поради:

Не варто розсилати всім шаблонний лист, краще вивчити сторінку хоста і дати зрозуміти, що ви цікавитесь його особистістю.

Кількість листів для того щоб знайти людину яка вас прийме може бути різною. Інколи достатньо надіслати 2-3 листи, а інколи замало 20-30 ти.

Після розсилки вам повинна прийти позитивна чи негативна відповідь. В разі позитивного результату ви списуєтесь з хостом та обговорюєте деталі вашого приїзду. Будь яка плата за проживання (навіть символічна) правилами ресурсу заборонена, але рекомендується привозити сувенір зі своєї країни чи регіону.

Каучсерфінг — це реально працюючий інструмент для бюджетних подорожей, розширення світогляду, культурного розвитку та багатох інших речей. За допомою ресурсу можна знаходити гідів або партнерів для відпочинку, спорту і т.д.

Ще існує багато різних дрібниць по користуванню сайтом, але це вже опишу наступного разу. Наразі мета короткого знайомства з ресурсом досягнута. Отож, не сидіть місці, подорожуйте та розвивайтесь!

На останок короткий проморолик про каучсерфінг 🙂 А в цьому інтернет-магазині рюкзаків можна вибрати хороший наплічник для подорожей.

Автор, Євгеній Набоков

Комментирование закрыто

Не хочете пропустити похід?

Залиште свій Email та отримуйте запрошення на заходи нашого турклубу

Тільки для підписників! Спеціальні пропозиції та ЗНИЖКИ до 50% вже на перший похід!

p.s. обіцяємо, що не будемо набридати частою розсилкою!