Чорногірський хребет (6 днів)

Опис маршруту

Туристичний похід на Чорногірський масив, це враження на все життя! Не дарма він є одним з найпопулярніших маршрутів в українській частині Карпат. Чорногора володіє відразу кількома рекордами, тут розташовані 6 найвищих вершин України, найвисокогірніше озеро Бребенескул (1801 м), найвисокогірніша штучна споруда — обсерваторія Білий Слон (2028 м). Маршрут пролягає через смерекові ліси, альпійські луки з квітами і кришталево чистою джерельною водою, гірські озера. Під час походу нас чекають казкові панорамні види, що просто затамовують подих. Програма походу включає сходження на Говерлу, — найвищу вершину України (2061 м).

Подати заявку

Тривалість⌛: 6 днів (5 ночей)
Складність〽: початкова/середня

День 1⃣

Зустріч туристичної групи у Ворохті. Після збору всіх учасників та перевірки спорядження ми сідаємо в наш автобус та їдемо до с. Дземброня. Ще раз все перевіривши та налаштувавши наші рюкзаки, виходимо на стежку котра веде стрімко вгору. В перший день ми не будемо робити великих фізичних навантежень, подолавши кілька кілометрів в гору розбиваємо табір біля полонини Смотрич. Тут в нас буде вечірнє багаття та час на спілкування, а також можливість скуштувати смачного карпатського сиру з колиби.

День 2⃣

Після сніданку ми вирушаємо вузькою стежкому через віковий ялиновий ліс. Подолавши цей відрізок ми потрапимо до водоспаду, в якому сміливці зможуть скупатись чи хоча б помочити ноги. Перейшовши на інший бік струмка ми продовжимо підйом до першої великої вершини — г. Вухатий Камінь. Далі почнемо спуск по траверсу і перетнемо кілька струмків та знову вийдемо на гребінь. Звідси вже буде чудово видно Чорногору та деякі вершини. Ми встановимо наш табір біля руїн старого туристичного притулку і зробимо радіальний підйом (без рюкзаків) на гору Піп Іван Чорногірський (2028 м). На вершині нас чекає унікальна стара обсерваторія та неймовірні краєвиди.

День 3⃣

Зранку ми вийдемо на гірський хребет та продовжимо наш похід. Сьогодні нас чекають панорамні види Карпат та високогірні озера. Подолавши кілька вершин, а саме Менчул і Ребра, ми потрапимо до озера Бребенескул, де в нас буде смачний обід з незабутнім краєвидом. Трішки відпочивши йдемо далі. Незабаром нас очікує ще одне гірське озеро — Несамовите, тут ми будемо ночувати втретє.

День 4⃣

Поснідавши та відновиши сили вирушаємо вперед. Тепер наша мета — підйом на Говерлу! Вона вже зовсім поруч і нам залишається тільки підкорити її. Відпочивши біля підніжжя гори, ми починаємо підйом, який буде тривати від 20 до 40 хвилин. На вершині ми зробимо фото, в разі гарної погоди пообідаємо та почнемо спуск до місця нашої четвертої ночівлі.

День 5⃣

Після сніданку нас чекає ще один двотисячник — гора Петрос (2020 м). Підйом на Петрос дещо складніший та кам’янистий, але краєвид та вершина варті цього. На вершині робимо фото на згадку, відпочиваємо. Це був останній підйом і далі ми починаємо поволі спускатись вниз на полонину Менчул. Тут в нас буде остання ночівля та велике дружнє багаття.

День 6⃣

Останнього дня нас чекає ранній підйом та останній відрізок маршруту. Ми вирушаємо в с. Кваси через старий ліс та мальовничі галявини. В селі нас чекає ще один невиличкий «бонус» — джерело з мінеральною водою, яку можна буде набрати з собою. На цьому наш похід завершується і ми сідаємо на потяг, щоб незабаром знову повернутись до улюблених Карпат.

ВАРТІСТЬ💰: 2190 грн.

(реєстрація = внесення передоплати у розмірі 30% від повної вартості туру)

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:

✔ послуги інструктора-провідника
✔ триразове харчування
✔ місце в наметі
✔ групове спорядження: казани і газові пальники для кухні, групова аптечка
✔ консультації щодо підготовки
✔ екозбір
✔ враження та заряд позитиву

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:

✖ проїзд у поїзді
✖ місцеві переїзди (вартість залежить від кількості учасників та ділиться на всіх)
✖ прокат спорядження → Можна скористатись нашим
✖ купівля сувенірів

БОНУСИ🎁:
✔ знижка на участь в наступному поході

Під час походу інструктор може вносити зміни та корегування на маршруті залежно від стану групи та погоди. Інколи буває, що через погодні умови похід необхідно скорочувати задля безпеки всіх учасників.

Подати заявку

Не хочете пропустити похід?

Залиште свій Email та отримуйте запрошення на заходи нашого турклубу

Тільки для підписників! Спеціальні пропозиції та ЗНИЖКИ до 50% вже на перший похід!

p.s. обіцяємо, що не будемо набридати частою розсилкою!