Карпатський relax (3 дні)

Опис маршруту

Маршрут розрахований на початківців або ж туристів, які хочуть відпочити в горах, але фізично не навантажуватись. Наш трек проходить по лісистому низькогір’ю з чудовими краєвидами та не завантажений туристами. Найвища точка маршруту — гора Горді-Добротівська (1357 м). В поході на вас чекають таємничі карпатські ліси, види на Чорногору та Горгани, казкові заходи сонця, смачний гуцульский сир та відмінний настрій.

Подати заявку

Тривалість⌛: 3 дні (2 ночі)
Складність〽: початкова/середня

ПЛАН ПОДОРОЖІ

День 1⃣

Приїзд поїздом до смт Ворохта. Знайомство групи, перевірка спорядження, докупка харчів. Прямо з залізничного вокзалу ми вирушаємо в гори. Вже за кілька хвилин по мірі підйому нам починає відкриватися панорама на мальовничу Ворохту. Сьогодні наш шлях пролягає лісовою стежкою до полонини Ріжі. Тут ми наберемо воду та зупинимось неподалік на галявині, звідси можна бачити Чорногірський хребет.

День 2⃣

Після сніданку вирушаємо знову в дорогу. Перший час ми будемо йти лісом, а згодом побачимо нашу ціль: гору Горді-Добротівську (1357 м). На вершину піднімемось в другій половині дня. Звідси відкриваються чудові краєвиди на 360 градусів. Решту для ми йтимемо по відкритих ділянках з чудовими панорамними видами. Зупинимось ми в надзвичайному місці — на полонині Ягідній.

День 3⃣

Ми полишаємо полонину та йдемо на вершину — гору Ягідну (1216 м). На вершині можна перепочити та помилуватись Чорногірським хребтом. Далі ми спускаємось лісом до с. Микуличин, де і завершуємо наш похід.

ВАРТІСТЬ💰: 1190 грн.

(реєстрація = внесення передоплати у розмірі 30% від повної вартості туру)

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:

✔ послуги інструктора-провідника
✔ триразове харчування
✔ місце в наметі
✔ групове спорядження: казани і газові пальники для кухні, групова аптечка
✔ консультації щодо підготовки
✔ екозбір
✔ враження та заряд позитиву

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:

✖ проїзд у поїзді
✖ місцеві переїзди (вартість залежить від кількості учасників та ділиться на всіх)
✖ прокат спорядження → Можна скористатись нашим
✖ купівля сувенірів

БОНУСИ🎁:
✔ знижка на участь в наступному поході

Під час походу інструктор може вносити зміни та корегування на маршруті залежно від стану групи та погоди. Інколи буває, що через погодні умови похід необхідно скорочувати задля безпеки всіх учасників.

Подати заявку

Не хочете пропустити похід?

Залиште свій Email та отримуйте запрошення на заходи нашого турклубу

Тільки для підписників! Спеціальні пропозиції та ЗНИЖКИ до 50% вже на перший похід!

p.s. обіцяємо, що не будемо набридати частою розсилкою!