Мармароський масив (4 дні)

Опис маршруту

Мармарошський або Мармароський масив лежить на кордоні між Україною та Румунією та є одним з найвіддаленіших куточків Карпат. Через свою недоступність, тут збереглась вся краса незайманої природи. Мармарош, зовсім не схожий на решту українських Карпат, тут переважає альпійський рельєф з численними кам’яними виступами (через це його ще називають – «Гуцульські Альпи»). Також на масиві знаходиться найвищий водоспад Карпат, — Ялинський (26 м). На протязі походу ми побачимо унікальні праліси, водоспади, стрімкі потоки та величні гори, а також насолодимось цілющим повітрям і джерельною карпатською водою. Побувавши на Мармароші, Ви неодмінно захочете сюди повернутись.

Тривалість⌛: 4 дні (3 ночі)
Складність〽: початкова/середня

День 1⃣

Приїзд поїздом до Рахова. Збір групи, знайомство, перевірка спорядження. Переїзд до с. Ділове. Отримання дозволів на перебування у прикордонній зоні. Початок підйому із села вздовж потоку Білий. Після кількох годин підйому розбиваємо табір на мальовничій полонині.

День 2⃣

Сніданок. Піднімаємось до полонини Лисичої, по дорозі починають відкриватись краєвиди Мармарошу. Піднявшись на полонину встановлюємо табір, обідаємо та піднімаємось на г. Піп Іван Мармарошський без рюкзаків (вони залишаться у таборі). Підйом на гору проходить по державному кордоні з Румунією, навколо буде безліч скелястих виступів та кам’яних розсипів. На вершині (1937 м) нас чекає неймовірний краєвид та короткий перепочинок. Далі спускаємось у табір на ночівлю.

День 3⃣

Сніданок. Далі наш маршрут проходить через мальовничу полонину Берлебашка. В літній сезон тут багато чорниці, яка трапляється на кожному кроці. Ми пройдемо через незаймані ліси з чудовими галявинами та видами на гірські хребти. Після насиченого дня розбиваємо табір на одній з таких галявин.

День 4⃣

Сніданок. Далі ми все ще йдемо мальовничою стежкою через ліс, і за декілька годин виходимо на просторі луки з різнотрав’ям. Перед нами відкривається чудова панорама Рахова з яскравими будинками та річкою Тиса. Ми спускаємось до міста та сповнені вражень і бадьорості сідаємо на поїзд до Києва.

ВАЖЛИВО⚠ Для участі в даному поході треба заздалегіть надати копію своїх паспортних даниих, це необхідно для отримання дозволів на перебування у прикордонній зоні. Без такого дозволу ми не зможеми вийти на маршрут.

ВАРТІСТЬ💰: 1590 грн.

(реєстрація = внесення передоплати у розмірі 30% від повної вартості туру)

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:

✔ послуги інструктора-провідника
✔ триразове харчування
✔ місце в наметі
✔ групове спорядження: казани і газові пальники для кухні, групова аптечка
✔ консультації щодо підготовки
✔ екозбір
✔ враження та заряд позитиву

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:

✖ проїзд у поїзді
✖ місцеві переїзди (вартість залежить від кількості учасників та ділиться на всіх)
✖ прокат спорядження → Можна скористатись нашим
✖ купівля сувенірів

БОНУСИ🎁:
✔ знижка на участь в наступному поході

Під час походу інструктор може вносити зміни та корегування на маршруті залежно від стану групи та погоди. Інколи буває, що через погодні умови похід необхідно скорочувати задля безпеки всіх учасників.

Подати заявку

Не хочете пропустити похід?

Залиште свій Email та отримуйте запрошення на заходи нашого турклубу

Тільки для підписників! Спеціальні пропозиції та ЗНИЖКИ до 50% вже на перший похід!

p.s. обіцяємо, що не будемо набридати частою розсилкою!