Від Боржави до Синевіру (6 днів)

Опис маршруту

Потрапивши на полонину Боржава отримуєш відчуття безмежної свободи та душевного спокою. Тут справді є де розвернутись та вдихнути на повні груди цілющого гірського повітря. Боржава – це найдовша полонина Карпат, її довжина складає близько 50 км., а ширина 3-4 км. Вершини хребта мають пологі схили та вкриті травами, тому краєвиди необмежені для зору і сягають на десятки кілометрів вдалечінь. Біля полонинського хребта знаходиться, не менш дивовижна пам’ятка природи водоспад Шипіт. Він має каскадну форму та загальну висоту 15 метрів. А ще далі за маршрутом на нас чекає перлина Карпат, — озеро Синевір. Даний маршрут побудований так, щоб відкрити все розмаїття та красу Карпатських гір. Тут не буде великих навантажень та тяжких підйомів, але краса гірської природи точно залишиться у пам’яті на все життя.

Тривалість⌛: 6 днів (5 ночей)
Складність〽: початкова/середня

День 1⃣

Приїзд поїздом до смт. Воловець (також є можливість виїзду зі Львова електричкою). Збір групи, знайомство, перевірка спорядження. Відразу від станції ми розпочнемо підйом на гірський гребінь та піднімемось на г. Темнатик (1343 м). Обравши місце для нашої стоянки ми розіб’ємо табір та помилуємось заходом сонця на просторах Боржави.

День 2⃣

Сніданок. Залишивши наше місце стоянки вирушимо далі та підіймемось на г. Великий Верх (1598 м) . Перепочивши та зробивши легкий перекус, ми зробимо радіальне сходження на г. Стій (1681 м). Після повернення з найвищої вершини Боржави, ми почнемо спускатись вниз до одного з найкрасивіших водоспадів Карпат, — Шипоту. Намилувавшись та зробивши фото на згадку ми розіб’ємо табір неподалік водоспаду.

День 3⃣

Сніданок. На 3-й день ми продовжимо шлях Боржавською полониною та піднімемось на вершини Магура-Жиде (1516 м), Граб (1378 м). Маршрут пролягатиме безлісою місцевістю, яка влітку вкрита травами та чорницею (в сезон, тут її необмежена кількість). Дійшовши до перевалу Присліп, ми зупинимось на ночівлю.

День 4⃣

Відпочивши та поснідавши ми рушаємо далі. Залишивши перевал позаду ми спустимось до с. Міжгір’я. Наш маршрут пройде через смарагдові ліси та широкі поляни із запашними травами. Після відпочинку та обіду ми вийдемо на хребет Кичера, де і заночуємо.

День 5⃣

Сніданок. Сьогодні наша мета – дістатись до легендарного озера Синевір. Ми піднімемось на хребет Кам’янка та на однойменну гору (1578 м). Далі наш шлях пройде через густі ліси до г. Озерна (495 м), яка є останнім рубежем перед озером. Спустившись з гори та трішки пройшовши лісом, ми опинимось біля головної перлини Карпат – озера Синевір. Тут ми і зробимо нашу останню ночівлю в поході.

День 6⃣

Після сніданку в нас буде час погуляти та помилуватись озером. В другій половині дня нас чекає переїзд до Міжгір’я та Воловця. На цьому наш похід буде завершено. Ми сядемо на потяг та сповнені позитиву вирушимо додому, щоб згодом знову зустрітись у чарівних Карпатах.

ВАРТІСТЬ💰: 2190 грн.

(реєстрація = внесення передоплати у розмірі 30% від повної вартості туру)

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:

✔ послуги інструктора-провідника
✔ триразове харчування
✔ місце в наметі
✔ групове спорядження: казани і газові пальники для кухні, групова аптечка
✔ консультації щодо підготовки
✔ екозбір
✔ враження та заряд позитиву

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:

✖ проїзд у поїзді
✖ місцеві переїзди (вартість залежить від кількості учасників та ділиться на всіх)
✖ прокат спорядження → Можна скористатись нашим
✖ купівля сувенірів

БОНУСИ🎁:
✔ знижка на участь в наступному поході

Під час походу інструктор може вносити зміни та корегування на маршруті залежно від стану групи та погоди. Інколи буває, що через погодні умови похід необхідно скорочувати задля безпеки всіх учасників.

Подати заявку

Не хочете пропустити похід?

Залиште свій Email та отримуйте запрошення на заходи нашого турклубу

Тільки для підписників! Спеціальні пропозиції та ЗНИЖКИ до 50% вже на перший похід!

p.s. обіцяємо, що не будемо набридати частою розсилкою!