Харчування у поході

Ми розуміємо важливість питання якісного харчування в поході, тому вирішили винести інформацію на окрему сторінку. Під час туристичного походу апетит учасників часто зростає, що і не дивно, адже збільшуються фізичні навантаження.

Меню на різних маршрутах може відрізнятись, це залежить від тривалості та складності походу. Ми намагаємось постійно його вдосконалювати та урізноманітнювати. Та головними критеріями завжди залишаються енергетична цінність та збалансованість.

Приблизний раціон в наших походах має наступний вигляд:

  • Сніданок: Повноцінний гарячий прийом їжі: каша з овочами чи тушонкою або мюслі (види каш чергуються: рис, гречка, артек, сочевиця, макарони і т.д.). Також ми готуємо гарячий чай і каву з солодощами (цукерки, печиво, вафлі, халва, щербет, лукум, шоколад, тощо).
  • Обід: Ми робимо перекус, який переважно складається з солоних крекерів, сирокопченої ковбаси та сиру. Також готується чай і кава з солодощами.
  • Вечеря: Повноцінний гарячий прийом їжі: ми готуємо макарони чи кашу з сосисками, ковбасою чи тушонкою. Також для кожного прийому їжі в нас присутні бонуси у вигляді різних соусів та прянощів, які можна додати по смаку. Ввечері також готуємо чай і каву з солодощами.

Якщо Ви маєте якісь особливі потреби в харчуванні чи просто не їсте окремих продуктів (наприклад м’яса), попередьте нас про це заздалегіть і ми знайдемо рішення, як вирішити таке питання.

Слід зазначити, що приготуванням їжі займається черговий, ним може бути інструктор чи призначений ним учасник походу. Черговий повинен набрати води, розвести вогонь (з цим можуть допомогти інші учасники походу), приготувати страву та розділити її між всіма. Після прийому їжі черговий повинен вимити казани та передати їх наступному черговому в чистому вигляді.

Не хочете пропустити похід?

Залиште свій Email та отримуйте запрошення на заходи нашого турклубу

Тільки для підписників! Спеціальні пропозиції та ЗНИЖКИ до 50% вже на перший похід!

p.s. обіцяємо, що не будемо набридати частою розсилкою!