Таємниці Горган (4 дні)

Опис маршруту

Горгани – це гірський хребет, що розташований у центральній частині українських Карпат. Він має своєрідну будову та характеризується різкими перепадами висот. Похід буде цікавим, як для початківців так і для «бувалих» туристів. Ми пройдемо широкими полонинами, які влітку вкриті гірськими травами та квітами, відвідаємо один з найвідоміших водоспадів — Женецький Гук (15 м). Піднімемось на гори Хом’як, Синяк та Малий Горган. Весь маршрут має живописну зміну краєвидів, від кам’яних розсипів до велетенських галявин. Додатковою перевагою походу є те, що він має зручний старт та фініш. Ми вирушимо з живописного містечка Яремче, а закінчимо похід на відомому курорті Буковель.

Тривалість⌛: 4 дні (3 ночі)
Складність〽: початкова/середня

День 1⃣

Приїзд поїздом до Яремче. Збір групи, знайомство, перевірка спорядження. Похід починається прямо від залізничного вокзалу. Ми пройдемо містом та перетнемо річку Прут, після цього почнемо підйом у гори. Піднявшись на мальовничу полонину Прутинок, ми влаштуємо відпочинок. Після цього ми пройдемо по хребту вкритому лісом до наступної полонини Явірник, там ми і влаштуємо першу ночівлю.

День 2⃣

Сніданок. Покинувши простору полонину Явірник, ми вирушаємо до г. Круглоявірник (1221 м) через густий смерековий ліс. Далі ми пройдемо горами до потоку Женець, по якому і вийдемо до знаменитого водоспаду Женецький Гук (15 м). Насолодившись його красою (хто не злякається холодної води, зможе скупатись), ми пройшовши кілька кілометрів розіб’ємо табір на ночівлю поблизу г. Хом’як.

День 3⃣

Сніданок. На 3-й день ми піднімемось на одну з найживописніших гір — Хом’як (1542 м). Вершина гори вкрита камінням, що характерно для масиву Горгани. Перепочивши на горі та насолодившись краєвидами, ми спустимось до полонини Хом’яків, де в нас буде смачний обід. Відновивши сили вирушаємо до наступних вершин Синяк (1665 м) та Малий Горган (1592 м). Спустившись до полонини Блажів ми станемо на 3 ночівлю.

День 4⃣

Сніданок. Сьогодні у нас завершальний день. Тому ми неквапливо починаємо спуск через живописний ліс до курорту Буковель. Тут можна відпочити, купити сувенірів, посидіти в кафе та знайти багато інших розваг. Відпочивши та погулявши, ми сідаємо на автобус та їдемо до залізничного вокзалу, щоб задоволеними вирушити додому.

ВАРТІСТЬ💰: 1590 грн.

(реєстрація = внесення передоплати у розмірі 30% від повної вартості туру)

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:

✔ послуги інструктора-провідника
✔ триразове харчування
✔ місце в наметі
✔ групове спорядження: казани і газові пальники для кухні, групова аптечка
✔ консультації щодо підготовки
✔ екозбір
✔ враження та заряд позитиву

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:

✖ проїзд у поїзді
✖ місцеві переїзди (вартість залежить від кількості учасників та ділиться на всіх)
✖ прокат спорядження → Можна скористатись нашим
✖ купівля сувенірів

БОНУСИ🎁:
✔ знижка на участь в наступному поході

Під час походу інструктор може вносити зміни та корегування на маршруті залежно від стану групи та погоди. Інколи буває, що через погодні умови похід необхідно скорочувати задля безпеки всіх учасників.

Подати заявку

Не хочете пропустити похід?

Залиште свій Email та отримуйте запрошення на заходи нашого турклубу

Тільки для підписників! Спеціальні пропозиції та ЗНИЖКИ до 50% вже на перший похід!

p.s. обіцяємо, що не будемо набридати частою розсилкою!