Подільські товтри (5 днів)

 

Опис маршруту

«Подільські товтри» — це без перебільшення дивовижне місце з неймовірними краєвидами та дикою природою. Територія національного природного парку є найбільшою в нашій державі та визнана одним з семи чудес України. Опинившись тут вперше, можна подумати, що перебуваєш серед маленьких гір.

Товтри — це залишки рифів прадавнього моря, яке вкривало тутешню територію мільйони років тому. Природніх ландшафтів подібного типу всього кілька у світі і Україні пощастило мати один з них. Наш туристичний маршрут пролягає через просторі галявини та урвища зі скелями, водоспади, каньйон Дністра та чарівний ліс з квітами.

Похід по товтрах є одним з найкращих варіантів для знайомства з туризмом, тому підійде абсолютно всім. На маршруті немає затяжних підйомів і фізичні навантаження досить помірні. Ще однією родзинкою даного походу є те, що старт та фініш відбуваються в м. Кам’янець Подільський. Після завершення походу всі учасники мають нагоду погуляти вуличками старого міста та відвідати фортецю.


Подати заявку

Тривалість⌛: 5 днів (4 ночі)
Складність〽: початкова

День 1⃣

Збір групи в Кам’янці Подільському. Коротке знайомство та перевірка туристичного спорядження. Переїзд автобусом до с. Китайгород. Початок нашого маршруту починається з панорамного виду на річку Тарнаву, яка впадає в Дністер. Ми почнемо поволі спускатись стежкою в урочище, де нас чекають кілька каскадних водоспадів. В цьому мальовничому місці в нас буде перший привал та перекус. Далі ми пройдемо через ліс вгору та опинимось на відкритій місцевості з гарними видами на каньйон. Тут можна побачити геологічний розріз «Китайгородське відслонення», який вважають одним з кращих у світі. Подолавши ще кілька кілометрів понад обривистим берегом та через ліс, ми поступово спустимось до води та розіб’ємо табір для ночівлі.

День 2⃣

Після сніданку нас чекає невиличкий підйом та перехід лісом до стрімкої скелі. У цьому місці відкривається один з кращих пейзажів у товтрах. Скелястий берег, ліс та величний Дністер не залишать байдужим нікого. Трішки перепочивши та зробивши світлини на пам’ять ми попрямуємо далі вздовж дністровського каньйону. В другій половині дня ми дістанемось с. Демшин, де поповнимо запас питної води. Після цього ми піднімемось на гору з шикарним видом на річку. Саме у цьому місці ми зустрінемо захід сонця та заночуємо вдруге.

День 3⃣

Прокинувшись зранку ми поснідаємо та продовжимо наш маршрут. Далі спустимось в одну з ущелин, де нас очікує джерело з смачною прохолодною водою. На околиці села Субіч ми відвідаємо скельний монастир, який сховався над Дністром. Перша половина сьогоднішнього дня буде проходити через скелясті вершини вздовж Дністра. З них будуть відкриватись чудові пейзажі на каньйон, що простягається вздовж річки. Весною тут по особливому гарно, адже берег вкривають яскраві квіти.  До вечора ми зробимо перехід до с. Рогізна та розіб’ємо табір біля води. Коли тут стоїть безхмарна погода у фазі повного місяця, той відбивається у водах Дністра, що додає вечірньому пейзажу ще більшої краси.

День 4⃣

Поснідавши та випивши чаю або кави ми продовжимо наш похід. Сьогодні ми будемо ходити посіченим берегом та лісом, з постійною зміною краєвидів. Під кінець дня ми потрапимо до с. Калачківці, де наберемо свіжої води. Пройшовши ще близько кілометра нас чекає просто казковий краєвид в місці, де річка Студениця впадає в Дністер. Ми поставимо табір на крутому березі звідки відкривається панорама на великий залив. Тут в нас буде остання ночівля з традиційним вечірнім багаттям.

День 5⃣

Зранку ми рекомендуємо піднятись пораніше та зустріти світанок, який тут неймовірно мальовничий. Далі нас чекає сніданок, після якого ми сядемо на автобус та поїдемо до Кам’янця Подільського. По приїзду в нас буде ще вдосталь часу для екскурсії містом та відвідання старої фортеці. В Кам’янці Подільському є багато цікавих місць, де можна погуляти та придбати сувенір на пам’ять.

Сповнені позитиву та вражень ми сядемо на вечірній потяг та попрямуємо додому, де розпочнемо піготовку до нових подорожей та походів!

ВАРТІСТЬ 💰: 1990 грн.

(реєстрація = внесення передоплати у розмірі 30% від повної вартості туру)

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:

✔ послуги інструктора-провідника
✔ триразове харчування
✔ місце в наметі
✔ групове спорядження: казани і газові пальники для кухні, групова аптечка
✔ консультації щодо підготовки
✔ екозбір
✔ пам’ятний сувенір
✔ враження та заряд позитиву

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:

✖ проїзд у поїзді
✖ місцеві переїзди (вартість залежить від кількості учасників та ділиться на всіх)
✖ прокат спорядження → Можна скористатись нашим
✖ купівля сувенірів

БОНУСИ🎁:

✔ знижка на участь в наступному поході

❗ Під час походу інструктор може вносити зміни та корегування на маршруті залежно від стану групи та погоди. Інколи буває, що через погодні умови похід необхідно скорочувати задля безпеки всіх учасників.

Подати заявку

Не хочете пропустити похід?

Залиште свій Email та отримуйте запрошення на заходи нашого турклубу

Тільки для підписників! Спеціальні пропозиції та ЗНИЖКИ до 50% вже на перший похід!

p.s. обіцяємо, що не будемо набридати частою розсилкою!