Україна

Туристичні походи та активні тури по Україні

Якщо ви думаєте, що ходити в походи можна тільки в гори, тоді ми спробуємо переконати вас в іншому. Окрім карпатських та кримських гір в Україні є чимало інших мальовничих місцин. Деякі з них абсолютно не відкриті широкому загалу. Далі пропонуємо список маршрутів нашого турклубу по Україні.

Подільські товтри

Подільські товтри — найбільший та абсолютно неповторний національний парк України. Це круті схили, каньйони, водоспади, степ та могутній Дністер. Маршрут порівняно легкий та підходить для людей без будь-якого досвіду походів. На вас чекає безліч краєвидів, чистенька вода та незабутні враження. В кінці походу ми завжди відвідуємо Кам’янець-Подільський з його численними пам’ятками. Детальний маршрут ТУТ, а інформація про нацпарк Подільські товтри ТУТ.

Трахтемирів

Трахтемирів — місце неймовірної краси неподалік Києва, духовна колиска українського козацтва. Регіональний ланшафтний парк розкинувся біля канівського водосховища на межі Київської та Черкаської областей. Територія вкрита лісистими пагорбами з урвищами та ярами. В Трахтемирові збереглись історичні артефакти, в лісах повно дичини, а краєвиди на Дніпро зачарують найвибагливіших мандрівників. Ознайомитись з маршрутом можна ТУТ.

Деснянсько-Старогутський парк

«Деснянсько-Старогутський» національний парк — місце про яке майже ніхто не знає, але яке не має аналогів в Україні. Це найпівнічніша частинка дикої України, що межує з Росією. Це неймовірні дикі місця, де трапляється навіть бурий ведмідь. Похід пролягає вздовж заплави річки Десна (що включена до міжнародної спадщини ЮНЕСКО) та тягнеться до старовікових лісів. На маршруті трапляються рідкісні види птахів, тварин та рослин, які можна зустріти лише тут. Детальніше ознайомитись з маршрутом можна ТУТ.

Крім цього ми можемо провести похід альтернативними маршрутами в індивідуальному порядку. Для замовлення індивідуального туру перейдіть СЮДИ.

Рекомендуємо спробувати активний відпочинок в різних куточках України, це того варте!

Не хочете пропустити похід?

Залиште свій Email та отримуйте запрошення на заходи нашого турклубу

Тільки для підписників! Спеціальні пропозиції та ЗНИЖКИ до 50% вже на перший похід!

p.s. обіцяємо, що не будемо набридати частою розсилкою!